דיאלים

B-bone 125

הרגע הזה שאתה עומד ברמזור, בחורה יפהפייה חוצה את הכביש, אתה מסתכל עליה בערגה, אבל כל השאר... כל השאר מסתכלים עליך. טוב נו, על הקטנוע שלך. קטנוע ייחודי בעיצוב חדשני וחצוף שלא נראה כמוהו בארץ, עם שלדה חשופה, צבעים מטריפים וסטייל שנוטף מכל קימור. המנוע העוצמתי, השלדה החשופה והעיצוב המקורי והבולט יבטיחו לך רכיבה יציבה ומהירה נגד המיינסטרים.

S3 Advance250 סמ"ק

אתה עומד ברמזור. משני צדדיך פועים שני קטנועים אחרים, עוד שניים מעדר הקטנועים הסטנדרטיים שמלחכים את הכבישים בעיר. אבל עוד רגע הרמזור יתחלף ואתה לא תראה אותם יותר. למה? כי עם מנוע עוצמתי של 250 סמ"ק, 24.3 כ"ס ומערכת הזרקת דלק מתקדמת, הם הולכים להישאר הרבה מאחור.

S3 125

זה לא שאתה לא מיוחד. פשוט בעניין הזה, אתה בדיוק כמו כל שאר המנהלים. אתה אוהב להתפנק. אז תכיר את ה- S3. קטנוע מנהלים אידיאלי ועשיר באבזור ובחידושים טכנולוגיים כמו מערכת ה- smart key החדשנית, מנוע עוצמתי ופנסים בעיצוב סקסי ומלוטש. בקיצור, לך רק נשאר להתיישב על המושב המפנק, להתרווח ולהתניע. ה- S3 כבר יעשה את כל השאר.

S1 125 Fi

מצד אחד קטנוע זה קודם כל ביצועים. מצד שני, ביננו, חשוב לך גם להיראות טוב בזמן שאתה מפגין אותם. ה- S1 מבטיח לך את השילוב המושלם בין ביצועים ללוק ספורטיבי, מלוכסן ומסוקס. ועם מנוע מהחזקים מהקטגוריה וכריזמה דו גלגלית מסובבת ראשים, אתה הולך ליהנות מחוויית נהיגה שהיא אותו דבר אבל... לגמרי אחרת